Dovolená ve Španělsku s cestovní kanceláří Unitour

Španělsko patří mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace. Není se čemu divit. Je to země mnoha možností, kromě krásných pláží a čistého moře nabízí perfektní služby, pestrý výběr z různých ubytovacích zařízení, výbornou kuchyni, zábavu a nelze opomenout na bohatou historii. Hledáte-li Španělsko levně, obraťte se na cestovní kancelář Unitour.cz.

Cestovní kancelář, na kterou se můžete spolehnout

Výběr dovolené začíná volbou vhodné cestovní kanceláře, pokud se tedy nerozhodnete cestovat na vlastní pěst, což obvykle nebývá příliš pohodlné. CK Unitour z Ústí nad Labem patří mezi cestovky, které působí na českém trhu již více než 25 let. Společnost byla založena v roce 1990, čerpá ze svých dlouholetých zkušeností a nabízí klientům zájezdy šité na míru.

Jestliže toužíte po klidné a ničím nerušené dovolené „na klíč“, CK Unitour bude tou správnou volbou.

Již 13 let se firma specializuje na oblíbené campingové programy ve Španělsku a v Chorvatsku.

Obě tyto destinace patří mezi turisty oblíbené a žádané, a to z hlediska služeb, komfortu i bezpečnosti. Cestovní kancelář je řádně pojištěna proti úpadku a nabídne vám také výhodné cestovní pojištění.

unitour cestovní kancelář

Španělsko levně pro každého

Zvolili jste si jako cílovou destinaci Španělsko, hledáte však levný zájezd? Tato země patří obecně k těm dražším. U CK Unitour však ušetříte.

Můžete si vybrat z pestré nabídky cenově výhodných zájezdů, které jsou dostupné prakticky pro každého.

V nabídce cestovní kanceláře najdete překrásné středomořské riviéry – Costa Brava, Santa Susanna a další. V těchto místech se nachází ty nejkrásnější pláže a křišťálově čisté moře. Soukromí najdete v malých zátokách mezi skalami, nechybí romantické palmové promenády a malebná krajina, která je ostatně v celém Španělsku. Obdivovat můžete také španělskou architekturu, která patří mezi největší evropské poklady vůbec. Užijte si svou dovolenou ve Španělsku na maximum, o vše se postará CK Unitour.

Sledovat nás můžete i na sociálních sítích

CK Unitour na Facebooku

CK Unitour na Twitteru

Podívejte se na video, proč byste měli vyrazit právě na Costa Brava.

Mohlo by se vám líbit...