Kde přespat v Ústí nad Labem? Zvolte Pension Duel

Rozhodli jste se zpříjemnit si víkend výhledem z Mariánské skály, či dát si oběd ve výškové restauraci Větruši, ze které jde vidět na celé město,  protínající obrovská řeka Labe? Rozhodli jste se zavítat do tohoto nádherného kraje, ať už jen proto, abyste navštívili některé z představení Činoherního studia, nebo se prošli na starobylý hrad Střekov a nemáte se kde ubytovat?

Penzion Duel

Cenově jedno z nejpřijatelnějších ubytování téměř v centru Ústí nad Labem. Já sám v tomto penziónu nejednou spal, a krom skvělé obsluhy se můžete těšit na velmi levný pokoj s vlastním WIFI připojením, samostatnou koupelnou, televizi a telefonem, který spojuje pokoj s recepcí. Pokud se potřebuje ubytovat v létě, obzvlášť příjemná je zahrádka, na kterou si můžete nechat přinést jídlo z aktuální nabídky.

Penzion prošel v roce 2009 významnou rekonstrukcí, takže se můžete těšit zcela novému a funkčnímu zařízení.

Dále poskytuje třináct pokojů se čtyřiceti lůžky a jednoho apartmánu. Penzion má dlouhou tradici: Byl založen roku 1993 a neustále se posouvá ve své funkčnosti dopředu tak, aby byl co nejlépe vyhovoval požadavkům nájemníků. Hotel je schopen pronajmout místa pro velkou skupinu lidí, zejména fotbalové či jiného sportovní týmy, zájezdy a umožňuje slevu na parkovacích místech.

Jestli bych mohl já sám o Penzionu Duel mluvit, řekl bych, že je to pro mě nejpříjemnější místo ke strávení noci, při únavných cestách do Drážďan, nebo hlouběji do Německa. Penzion Duel je levným a unikátním místem k přespání s jednoduchou dostupností v poklidné části města a přesto v centru.

Kontakty

Další levné ubytování v Ústí nad Labem

Penzion Green Star, který se nachází v klidné části města, dva kilometry od centra. Interhotel Bohemia, který se nachází přímo v centru města. Penzion Na Hvězdě, velmi příjemné ubytování pět minut od centra. Hotel Penzion Srdíčko, ke kterému se dostanete podél Labe asi 4 kilometry až do jeho údolí. Penzion Úžín, Penzion Habrovická Bašta a výše zmíněnou Vetruši.

Mohlo by se vám líbit...