Litomerickefirmy.cz je nový web i pro Vás

Nový portál pro všechny podnikatele, firmy, živnostníky, ale hlavně obyvatele města Litoměřice.

Podnikání v Litoměřicích má dlouholetou tradici, která se udržela až dodnes. Díky tomu, že obchodní centrum je až za mostem, nijak toto nezasáhlo živnostníky v centru města a přilehlých uličkách.

Problém ve větších městech nastane, pokud se nákupní centrum vybuduje hned na náměstí a „díky“ tomu je mnoho menších prodeje nuceno zavřít, protože nemůže konkurovat globálním řetězcům velkoprodejen, případně se přestěhovat do obchoďáku a platit opravdu vysoký nájem.

Litoměřice náměstí

Královské město Litoměřice naštěstí tento problém nemá a tak tyto malé prodejny mohou spokojeně fungovat dál.

I ve 21.století si ale bohužel někteří živnostníci myslí, že podnikání půjde i bez internetu. Ano, zčásti to je pravda, a internet je další komunikační kanál, kde Vás mohou najít potencionální zákazníci a přestože na webu nebudete mít například e-shop, tak i informace o tom, kde má Vaše prodejna sídlo, může pomoci v tom, když zákazník bude hledat prodejnu s konkrétním zbožím a na webových stránkách Vaší firmy najde kontakt a sortiment, který potřeboval.

Čtěte také: Chcete podnikat? Ideální je vlastní firma.

Protože jsem rodák z Litoměřic, část naší rodiny podniká a také jsem se díky svému předchozímu zaměstnání měl možnost setkat osobě s mnoha majiteli litoměřických firem, věřím, že tyto stránky budou pro Vás inspirací a také třeba někomu i pomohou se startem podnikání.

Tento web Litoměřické firmy by měl sloužit nejen pro nové firmy, které by se rády dostaly do povědomí, ale i již zavedeným firmám a podnikatelům, kteří mají zájem získat konkrétní zákazníky přímo z Litoměřicka, protože nemá význam registrovat Vaši firmu do katalogu „v Ostravě“, kde těžko najdete tohoto konkrétního zákazníka, který u Vás nakoupí nebo si objedná službu, ale hlavně budete jedním z několika tisíc dalších odkazů, to se Vám na našem webu nestane.

Propagace Vaší firmy na našem webu je možná několika způsoby:

  • Publikace článku
  • Rozhovor se zakladatelem / majitelem firmy
  • Reklamní bannery
  • Textové odkazy

Máte-li zájem o inzerci na těchto stránkách, využijte prosím sekci Kontakt.