Litoweb.cz – internetový marketing a tvorba webových stránek

Chcete vytvořit nejen pěkné webovky, ale také je i optimalizovat, aby je každý na internetu našel? V článku Vám vysvětlím, proč si z několika desítek firem, které se v Litoměřicích zabývají tvorbou www stránek, vybrat právě Litoweb.

V oboru vytváření a správy internetových stránek mám více než 15 let zkušeností. S rozšířením internetu v České republice bylo jasné, že pokud Vám vybraná firma vytvoří web, pak nemáte záruku, že by jej brzy začali navštěvovat, desítky, stovky nebo dokonce tisíce návštěvníků. Většina webmasterů mnohdy pouze stránky zhotoví, ale dál se o jejich propagaci nestarají.

Optimalizace webových stránek je důležitá

Mě vždy záleželo a záleží na tom, pokud dělám web, aby byl nejen uživatelsky přívětivý, ale také na internetu dohledatelný a díky optimalizaci pro vyhledávače, což se ve zkratce označuje SEO, se bude zobrazovat na prvních stránkách vyhledávačů Google, Seznam, Bing a dalších. Ano, web se má v první řadě tvořit pro lidi, což je důležité dodržovat hlavně pomocí kvalitních textů, ale pokud se mu s propagací nepomůže, ideálně budováním zpětných odkazů na tematických stránkách, pak má velmi malou šanci, aby se umístil před konkurencí. Jsem SEO konzultant a specialista na volné noze, jak  se můžete podívat i na mém profilu na stejnojmenném webu.

Zvýšení návštěvnosti

Potřebujete vytvořit nové webové stránky, předělat stávající web do nového, moderního – responsivního designu, aby se daly bez problémů prohlížet i na mobilu či tabletu nebo je optimalizovat a zvýšit kromě návštěvnosti i zisk? Můžete mě kontaktovat a rád Vám pomohu jak s jejich vytvořením, tak i s jejich následnou propagací na internetu a na sociálních sítích, které dnes hrají také důležitou roli.

Miloš Lácha – zakladatel webu Litoweb.cz a Litomerickefirmy.cz

Mohlo by se vám líbit...