Mobilní haly a party stany dodá Diamant Expo s.r.o.

Přestože má firma Diamant Expo, s.r.o., sídlo v Chabařovicích nedaleko Ústí nad Labem, její služby využijí rozhodně nejen firmy v Litoměřicích.

Žádná společnost se neobejde bez reklamy a pravidelného odhalovaní svých produktů široké veřejnosti. Bez této osvěty by i ty nejlepší služby upadly v zapomnění, proto je vhodné popřemýšlet o výstavě nebo cíleně zorganizovaném veletrhu. Profesionální společnost Diamant Expo spol. s.r.o. patří k nejvýznamnějším poskytovatelům komplexních služeb v rámci pořádání moderně laděných veletrhů a výstav. Na českém trhu figuruje již od roku 1996 jako přímý nástupce firmy RDM Spilka. Právě Diamant Expo navrátila zašlou slávu libereckému i lounskému výstavišti a v současnosti patří mezi největší výstaviště v Čechách.

Komplexní služby sahají mnohem dál

Společnost Diamant Expo se mimo jiné řadí i mezi významné dodavatele mobilních zastřešovacích systémů v České i Slovenské republice. Využití těchto služeb je nejkratší cestou k realizaci výstavních a sportovních prezentačních akcí.

Kromě jiného se společnost zabývá i přímou dodávkou, pronájmem, stavbou i prodejem  mobilních hal určených k průmyslovému využití. Jejich variabilita a rychlá výstavba se stala hlavním symbolem pružnosti a skvělého řešení při chybějících skladovacích prostorech.

Mobilní hala Roder

Mobilní haly a párty stany

Rok 2006 přinesl pro společnost Diamant Expo významný zlom v podobě výhradního zastoupení dodávek a montáže párty stanů a mobilních hal systému Röder v rámci celé České a Slovenské republiky. Určitě mnozí zasvěcení moc dobře vědí, že společnost Röder patří v poskytování služeb v segmentu mobilních zastřešovacích systémů mezi světovou špičku.

Hlavní referencí je oficiální partnerství  Ligy Mistrů, Mistrovství světa Rallye a Olympijských her v Athénách. Pokud tedy hledáte opravdového odborníka na poskytování služeb v této oblasti, určitě se zaměřte na Diamant Expo s.r.o. a nechte si vyhotovit nabídku ušitou přímo vašim potřebám.