Plánujete vyrazit autem do Chorvatska? S našimi tipy zažijete dovolenou snů

Ať už toužíte po klasice u moře, nebo chcete poznat chorvatskou kulturu, památky či přírodu, bez praktických rad a typů se rozhodně neobejdete. Kde ale vzít ty správné informace, aby tzv. dovolená na vlastní pěst byla příjemným odpočinkem, ne noční můrou plnou chaosu?

Jak zvolit tu nejlepší trasu? Na co se zaměřit při výběru ubytování? Toto a ještě mnoho dalšího se honí před cestou každému, kdo dovolenou plánuje a zařizuje. My známe odpověď.

Jak naplánovat nezapomenutelnou dovolenou?

Cíl je jasný, Čechy oblíbené Chorvatsko, kde se domluvíte i bez znalosti cizích jazyků, jeho vzdálenost od ČR je přijatelná a ceny běžných denních potřeb a jídla podobné těm našim. Jenže volbou státu, kam se vypravíte to rozhodně nekončí, nýbrž začíná.

Z Litoměřic to je jen pár km na dálnici D8 a už jedete …

Přestože sem jedete poprvé a nemáte po ruce nikoho, kdo by vám poskytl pár užitečných rad a typů na pěkné ubytování, krásné pláže a vyjimečné výlety, nezoufejte. Na webových stránkách Chorvatsko autem naleznete vše potřebné na jednom místě a ušetříte tak hodiny času strávené u počítače.

Typy na cestu, nejlevnější ubytování, počasí i osobní zkušenosti

Na webu Chorvatsko-autem.cz si díky těm nejaktuálnějším informacím budete moci naplánovat celou dovolenou do detailu. Začít můžete výběrem nejlepší trasy, kudy do Chorvatska dojet se spoustou rad a upozornění na úseky, kde bude potřeba dálniční známka nebo zaplatit mýtné.

Následně si zvolíte pro vás to nejvhodnější ubytování, se super cenou a prozkoumáte důkladně jeho okolí. Jistě oceníte i typy na ta nejkrásnější místa k vidění a autovýlety, které lze v Chorvatsku podniknout.

Na závěr je tu pro vás připravena předpověď počasí, dopodrobna den po dni, abyste se při rezervaci termínu mohli vyvarovat deště. Nejcennějšími informacemi, které vám web nabízí jsou osobní zkušenosti českých turistů, vašich předchůdců, kteří se do Chorvatska velmi rádi vrací. Přidáte se k nim i vy?

Mohlo by se vám líbit...